| band saw sharpening CBN grinding wheelSize | 127*14.5*12.7mm |
|---|---|
| CBN Grinding Wheel Shape | Flat-Shaped,Cup-Shaped,1A1,Dish, bowl etc |
| Abrasive | Diamond |
| Bonding agent | Metal,Resin,Ceramic,Resin or Ceramic,A |
| Grit mesh | 151 181 213 etc |
| Agent plakkend | Gegalvaniseerd |
|---|---|
| schurend | CBN |
| Vorm | Aangepast |
| Viscositeit | Zonodig |
| gruis | B151 |
| BASEBODY | Staal |
|---|---|
| Schurend | CBN |
| Maaswijdte | 60/70 |
| Productie | Gegalvaniseerd |
| MOQ | PCs 1 |
| Pakket | Kartondoos |
|---|---|
| Wielgrootte | 100*35*31.75*3*10mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | grijs |
| Schuurmiddelen | CBN |
| naam | CBN diamantwiel |
|---|---|
| Grootte | 60mm |
| Schurend | CBN |
| Hardheid | Hoog |
| Gebruik | Het malen |
| Pakket | Kartondoos |
|---|---|
| Wielgrootte | 100*35*31.75*3*10mm |
| Concentratie | 100% |
| Kleur | grijs |
| Schuurmiddelen | CBN |
| gegalvaniseerde cbn wielgrootte | 145*3*22.2*2.4*7.5mm |
|---|---|
| Het malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisgrootte | B251 |
| Verpakking | Standaard geëxporteerde kartonnen verpakking |
|---|---|
| Toepassing | Scherpen |
| Grit Size | B100/120 |
| Basislichaam | staal |
| grootte | 124.46*20.07*19.05mm |
| Grootte | 180*10T*32*10*3 |
|---|---|
| Vorm | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Schurend | Diamant |
| Viscositeit | Standaard |
| Hardheid | Standaard |
| lintzaag slijpen CBN slijpschijf Maat | WM7/39.5 150*22.23*20mm |
|---|---|
| CBN het Malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schuurmiddelen voor wielen | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Grutten | B151 |