| Basismateriaal | Stell |
|---|---|
| Schroefstoffen | Diamant |
| Naam | Gegalvaniseerd Diamond Grinding Wheel |
| Grit | D40/45 |
| Vorm | ronde met groef |
| Type | Schurende Schijf |
|---|---|
| Vorm | Bekervormig |
| Kleur | Bruin |
| Productnaam | Het wiel van de diamanthars |
| Gruis | 175 |
| Diameter | 100 mm |
|---|---|
| Gat | 10 mm |
| Dikte | 5 mm |
| Korrel | D251 |
| Binding | Geëlektropleerd |
| Grootte | Kan worden aangepast |
|---|---|
| Schurend | Diamond& CBN |
| Gebruik | het malen |
| Kleur | Aangepast |
| Gruis | 80#-1000# |
| Product | Harsband Diamond Grinding Wheel |
|---|---|
| Materiaal | Bakeliet |
| Kleur | Zwart |
| Diameter | 200mm |
| obligatie | Hars |
| Product | het malende wiel van de harsdiamant |
|---|---|
| Materiaal | bakeliet |
| Kleur | Zwart |
| Diameter | 200 |
| Band | Hars |
| Cartenkleur | purper |
|---|---|
| Kleur | blauwe |
| formaat | 8 duim |
| Materiaal | Kubiek Boriumnitride |
| Binnengat | 32mm |
| kleur | groene |
|---|---|
| Gewicht | 80KG |
| model | MF111 |
| spanning | 380V |
| Type | Universele |
| Cartenkleur | purper |
|---|---|
| Kleur | Black |
| formaat | 8 duim |
| Materiaal | Kubiek Boriumnitride |
| Binnengat | 12.7mm |
| Basislichaam | Staal |
|---|---|
| Vorm | 14F1 |
| Pakket | Kleurdoos |
| Land van herkomst | China |
| Verpakking | Standaard geëxporteerde kartonnen verpakking |