| de Grootte van de schuurmiddelenborstel | schurende slijpende borstel |
|---|---|
| CBN het Malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisnetwerk | SIC 240# |
| de Grootte van de schuurmiddelenborstel | schurende slijpende borstel |
|---|---|
| CBN het Malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisnetwerk | SIC180# |
| de Grootte van de schuurmiddelenborstel | schurende slijpende borstel |
|---|---|
| CBN het Malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisnetwerk | SIC180# |
| de Grootte van de schuurmiddelenborstel | schurende slijpende borstel |
|---|---|
| CBN het Malen Wielvorm | Flat-Shaped, Bekervormig, 1A1, Schotel, kom enz. |
| Schurend | Kubiek Boriumnitride |
| Agent plakkend | Metaal, Hars, Ceramisch, Hars of Ceramisch, A |
| Gruisnetwerk | SIC180# |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter | 150 mm |
| Binnengat | 32 mm |
| Grit | B181 |
| Type obligatie | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Karosseriemateriaal | Aluminium |
|---|---|
| Grit | B126 |
| Bond | Hars |
| Kleur | Grijs |
| Toepassing | Schroeven en snijden |
| Schuurmiddelen | Diamant |
|---|---|
| BASEBODY | Staal of roestvrij staal |
| diamantmaaswijdte | #350/600, #180/220, #150/1000, #350/1000 |
| Grootte | Kan worden aangepast |
| Band | Gegalvaniseerd |
| Schuurmiddelen | 100 mm |
|---|---|
| Dikte | 35 mm |
| Binnengat | 31.75mm |
| Bond | Hars |
| Precisie | Hoog |
| de Grootte van de schuurmiddelenborstel | schuurmiddel Honing Stone |
|---|---|
| CBN het Malen Wielvorm | Platte, bekervormige, 1A1, schotel, kom, enz. |
| Schurend | Koelboronnitride |
| Bindmiddel | Metaal |
| Gruisnetwerk | C30/40 |
| Maat | Kan worden aangepast |
|---|---|
| Vorm | 14A1 |
| Schurend | Diamant&CBN |
| Korrel | D320 |
| Gebruik | slijpen, slijpen |